☂ 100% gwarancji → Eurobrand

100% gwarancji

Czy znają Państwo ten komfort związany z brakiem ryzyka?

  1. Zapłacą Państwo za usługę z dołu i tylko za efekty.
  2. To co nas odróżnia od konkurencji, to fakt, że to my ich szkolimy. Eurobrand jako pierwszy wprowadził polskojęzyczne szkolenia SEO. Wyszkoliliśmy już dziesiątki specjalistów z Polski i zagranicy.
  3. Mają Państwo gwarancję, że strona będzie w rękach profesjonalistów, którzy nie eksperymentują na stronach swoich klientów.
  4. Ewentualne zmiany na stronie nie są widoczne dla użytkowników i są zgodne z regulaminem Google. Dzięki temu strona będzie zoptymalizowana i jednocześnie estetyczna.
  5. Mają Państwo bezpłatny dostęp do jednego z najlepszych na rynku programów do monitorowania pozycji stron w Google. Dzięki temu, że na bieżąco monitorujemy strony swoich klientów, a reakcja na jakiekolwiek zmiany jest natychmiastowa.
 

Bezpieczne metody

W gąszczu firm pozycjonujących nie brakuje takich, które uczą się pozycjonowania na błędach, a raczej - na stronach swoich klientów. Są też tacy, którzy nieposiadając profesjonalnej wiedzy i zaplecza, uciekają się do mało eleganckich metod, jak np. ukrywanie tekstu na stronie.

W obu przypadkach grozi to zablokowaniem strony przez wyszukiwarkę.

Mając wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu nie musimy eksperymentować ani narażać klientów. Ewentualne zmiany dokonywane na stronie klienta są niewidoczne dla internautów i zgodne z regulaminem Google.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych metod, a za swoje działania bierzemy pełną odpowiedzialność.


Jak wybrać najlepszą firmę SEO? Zapoznaj się ze wskazówkami Google.