Promocja w Internecie • rejestracja stron w najlepszych katalogach • Eurobrand

Rejestracja stron wwwPromocja w katalogach

Co oprócz pozycjonowania zwiększa oglądalność strony?

Przykładowy katalog:
rejestracja w Onet.pl

Niektórzy internauci zamiast z wyszukiwarek wolą korzystać z katalogów stron. Zaletą takich katalogów jest kategoryzacja serwisów zgodnie z branżą, z którą są związane (podobnie jak w książce tel.). Przykład: katalog.onet.pl.

Jednak aktualnie najważniejszym czynnikiem jest wpływ katalogów internetowych na pozycjonowanie. Z doświadczenia wiemy, że zarejestrowanie strony we właściwych katalogach pozwala podnieść znacznie pozycje strony dla wielu haseł, a dla prostszych fraz nawet wprowadzić ją do top10 w Google.

Dlatego oferujemy Państwu kompleksową, RĘCZNĄ rejestrację strony w:

  • 175 najlepszych polskich katalogach internetowych w cenie 179 zł + VAT (opłata jednorazowa)
  • 55 najlepszych polskich katalogach internetowych w cenie 95 zł + VAT (opłata jednorazowa)

Możemy również zarejestrować Państwa stronę w najlepszych komercyjnych katalogach, co przyciągnie do Was klientów korzystających z tych serwisów. Pakiet płatny Podstawowy obejmuje 6 katalogów (47 zł + VAT), a Rozszerzony kolejnych 9 (łącznie 108 zł + VAT). Opłata jest refakturowana.

Oferujemy także rejestrację w 105 najlepszych zagranicznych katalogach internetowych w cenie 199 zł + VAT (opłata jednorazowa).

Po zarejestrowaniu strony, prześlemy Państwu listę wszystkich katalogów.

Jeśli chcą Państwo własnoręcznie zarejestrować stronę w katalogach, to ich AKTUALNĄ listę otrzymacie za jedyne 59 zł + VAT (175 polskich katalogów) lub 69 zł + VAT (105 zagranicznych katalogów)
bądź obie listy w łącznej cenie 99 zł + VAT.Twoje korzyści

 

Zamów rejestrację strony w katalogach