Czym nasze szkolenie różni się od tradycyjnego kursu SEO? Nauka pozycjonowania stron

Kurs SEOSzkolenie a tradycyjny kurs

  1. Osoby, które nie mają czasu na wieloletnie eksperymenty i ryzyko, wybiorą wiedzę sprawdzoną przez profesjonalistów. Książka (czy prosty kurs zamieszczony w Internecie, czy nawet kurs wideo) mówi ogólnie o technikach pozycjonowania, nie powiedzą jednak na przykład tego, które techniki będą najbardziej adekwatne do zastosowania w przypadku konkretnego klienta (i strony).

  2. Szkoleniowcowi można zadać dziesiątki pytań, nawet po zakończonym szkoleniu. Książce lub nagraniu wideo – nie.

  3. Już dawno udowodniono, że najlepiej przyswaja się wiedzę przekazywaną oboma kanałami: wzrokowym i słuchowym. A jeszcze lepsze rezultaty przynosi wiedza utrwalona (zweryfikowanymi przez specjalistę) ćwiczeniami praktycznymi. W przypadku książki mamy do czynienia tylko z kanałem wzrokowym.

  4. Nauka pozycjonowania wymaga ciągłego odwoływania się do przykładów online. Książka i nagranie wideo są w tej mierze bardzo ograniczone – nie mogą wygenerować bieżącej listy wynikowej w Google, sprawdzić (i skomentować) aktualnego kodu źródłowego konkurencyjnej firmy czy też zademonstrować działania programu ułatwiającego pozycjonowanie.

  5. Wiedza przekazywana podczas szkolenia jest aktualna, tymczasem książka w chwili, gdy trafia do księgarń, może być już częściowo zdezaktualizowana, a po roku jest bardziej ciekawostką. Ponadto w przypadku profesjonalnych szkoleń można liczyć na wsparcie techniczne po zakończeniu szkolenia.

  6. W związku z powyższym - autor książki, strony www czy nagrania wideo nie bierze odpowiedzialności za przekazaną wiedzę.

  7. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu masz pewność, że Twoja strona nie wpadnie do filtra.