✍ Tworzenie i tłumaczenie tekstów ⇒ SEO copywriting → Eurobrand

SEO copywritingTworzenie tekstów SEO

SEO Copywriting to sztuka pisania tekstów spełniających najwyższe walory estetyczno-komunikacyjne, a równocześnie przyjaznych wyszukiwarkom, a więc pozwalających wypozycjonować daną stronę dla pożądanych słów kluczowych.

Jednak konieczność użycia słów kluczowych nie może przysłaniać podstawowej funkcji tekstu, jaką jest komunikacja. Dlatego gwarantujemy stworzenie bądż przeredagowanie tekstów zarówno z myślą o percepcji i wrażeniach estetycznych internautów jak i metodach indeksacyjnych robotów Google czy innych wyszukiwarek.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w SEO wiemy, w których miejscach i jak często powinny pojawiać się słowa kluczowe, aby dać optymalny efekt, również wtedy, gdy internauta nie powinien widzieć pewnych tekstów. A to wszystko zgodnie z regulaminem Google.

Oprócz tworzenia tekstów SEO, tłumaczymy na język polski (lub tworzymy polskie odpowiedniki) strony i reklamy z jezyków obcych (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, czeskiego, słowackiego i innych).

Charakterystyka naszych usług SEO Copywriting

Zamów tekst SEO