Bartłomiej Zobek - Agencja Eurobrand - szkolenia z pozycjonowania stron w Google

Bartłomiej Zobek

 certyfikat Google

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Pedagogicznego UJ, uczestnik ogólnopolskich Olimpiad Informatycznych. Certyfikowany przez Google specjalista w zakresie reklamy w wyszukiwarkach.

Bartłomiej ZobekPierwszą stronę www zaprojektował i wypozycjonował (w legendarnej Altaviście i Infoseeku) w 1997 roku. W 2004 roku założył firmę Eurobrand i zaczął zawodowo zajmować się SEO. Dzięki zdobytym doświadczeniom w 2007 r. jako jeden z pierwszych (i pierwszy w języku polskim) zaczął prowadzić szkolenia z pozycjonowania. W 2010 r. zaoferował (pierwszą w Polsce i prawdopodobnie pierwszą na świecie) franczyzę SEO.

Lata doświadczeń pozwoliły mu wypozycjonować strony dla setek słów kluczowych, jak też doświadczyć zarówno spektakularnych wzrostów pozycji, spadków jak i wszystkich możliwych sankcji Google oraz sposobów ich neutralizacji.

Prywatnie: podróżnik i muzyk (wokalista, kompozytor i autor tekstów w zespole rockowym Nicponie oraz Inna Bajka). Twórca portalu podróżniczego Kalendarz Przygód i copywriter. Poza tym pilot samolotów turystycznych, miłośnik nurkowania i fotografowania. Publicysta. Pomysłodawca i dyrektor festiwalu muzyczno-podróżniczego Jam w lesie.